icon
24 / 161
Jupííí,sněží a sněží......ale už by to jaro předce jenom mohlo přijít :-)
avatar

super boby 😀

23. únor 2013
avatar

@bulinka Jsou vážně supr,rychlé,pevné a unesou i mně 🙂a hlavně fakt na delší dobu 🙂

23. únor 2013
avatar

můžu se zeptat odkud jsou? díky

27. zář 2013
avatar

@hadeline Objednávalab jsem je s MMB,mrknu zda tam ještě podobné jsou

28. zář 2013