
28 / 161
rebeca321
autor@belinovaveronika No tu 110/116 a rozdíl to teda není moc velikej
13. bře 2013
@rebeca321 fakt jo? hele tohle mě docela zajímá, protože sama mám v těch HM velikostech pak na dětech madlajs.. jestli budeš mít čásek a budete zkoušet, tak pak hoď foto na modelce 🙂 dííík
13. bře 2013
rebeca321
autor@belinovaveronika Určitě hodím 🙂
13. bře 2013
Ali a kolikátku teda máte??