
30 / 161
Prostě kočičky :-)
ty ještě musíme mííít :D :D
13. bře 2013
rebeca321
autor@belinovaveronika Dneska mi dorazili a jsou fakt krásne a nejsou vůbec obří
13. bře 2013
taky jsem je kupovala před měsícem v olympii :o)), malá už je nosí na bodynko, jsou super :o)))
13. bře 2013
jéé to růžové je super, můžu se zeptat, kde se dá sehnat???
13. bře 2013
Ali, prosím pošli mi odkázek, kde přesně jsi je objednávala...já si je totiž objednala a budou až na konci dubna...děkuji🙂
17. bře 2013
krásné tričenka, Natálka kočičky taky miluje🙂
25. kvě 2013
jéééé no jsou nádhernýýý!!!