icon
31 / 161
Jarní sustka vel.104 a mikča 110
avatar

.....hezké .-)

13. bře 2013
avatar

Tu bundu jsem za boha nikde nesehnala:( Ta je, tak krásná:(

13. bře 2013
avatar

@radka_b Radí ony menší snad ani neměli,ale můžete podedit kdyby si pak chtěla

13. bře 2013
avatar

@rebeca321 určitě🙂 Měli,ale strašně drahou a 1600kč nedám

13. bře 2013
avatar

@radka_b pro dítě bych určitě taky nedala

13. bře 2013