icon
40 / 161
Nádhernej
avatar

Tak ten je!!!!!!!!

5. dub 2013
avatar

Tak ten je úžasný!!!Ten by se nám taky hodil!!Prosím o odkaz!!!

5. dub 2013
avatar

...Sašenka ho má v horním pokojíku....je super....doporučuju .-)))

14. dub 2013
avatar

@johanka33 Chtěla bych tu střědní velikost,chceme měnit pokojíčky tak do něj na 100% du,je nádhernoučkej 🙂

15. dub 2013
avatar

mame doma🙂

14. bře 2014