
42 / 161
Šklebounek
Nellinka je v ježdění už profík...naše Sáša dnes byla poprvé .-)
14. dub 2013
přesně tyhle odrážedla máme, jsou super. Jsou to ale cyklistky co? 😀
25. kvě 2013

Nellinka je v ježdění už profík...naše Sáša dnes byla poprvé .-)
přesně tyhle odrážedla máme, jsou super. Jsou to ale cyklistky co? 😀
jééé my jsme koupili stejného smajlíka na kolo 🙂 narazili jsme na něj v globusu 🙂