
60 / 161
Ze Sofinkou
Kočky!
19. dub 2013
jéééé kočeny🙂 Na první kouknutí jsem Nell vůbec nepoznala🙂 Myslela jsem, že je to nějaká starší slečna🙂 Tady vypadá fakt dospělácky🙂
19. dub 2013
Krásné holčičky!!!!!! 😵
19. dub 2013
pani,to jsou kocky,to snad ani neni mozne,jak se dnes holcicky daji krasne obliknout,rekla bych,ze vypadaji tak starsi nez,kdyz jsme byli my 🙂
19. dub 2013
....téééda, fakt musím souhlasit....je jak předškolačka.....holky se mění....naše Šáša nemluvě....a jsou tady jako ségry....fakt i podobný...moc na vás holky myslím...nějak jste mi přirostly....k srdíčku .-))))))))))
19. dub 2013
Princezny krásné!!!