icon
50 / 161
Louže...... to je naše............
avatar

naše taky 😀

21. dub 2013
avatar

Nápodobně, prostě jako Pepína 😀

21. dub 2013
avatar

jojo :D to známe.. a cáká tak, že si nabere i do holin :D

17. kvě 2013
avatar

@pamik111 Přesně,to taky při každém skoku říká 😀

25. kvě 2013
avatar

@ruznoocko Má to snad všude,takže příště pláštěnku až po zem 😀

25. kvě 2013