icon
53 / 161
avatar

je čím dál krásnější 😵

21. dub 2013
avatar

@monako3 😀 Řekla bych,že je úplně jiná,strašně se ty děti měněj

21. dub 2013
avatar

@rebeca321 to bude tím, že je starší 🙂...mění mění, čas letí a ony nám ,,stárnou" 🙂

21. dub 2013
avatar

Možná blbě napsané, ale chápeš mě určitě 😀...mám už mateřskou demenci 😀...ale to, že je krásná je bezdebat!

21. dub 2013
avatar

@monako3 Tu demenci má asi každej kdo má dítka,já aspon jo 😀a lepší to jen tak nebude 🙂🙂🙂

21. dub 2013
avatar

Máte krásnou holčičku Ali, a koláž se ti moc povedla 🙂

21. dub 2013
avatar

@pamik111 🙂 🙂🙂

22. dub 2013
avatar

...dospělačka...hezoučká...vidím tu změnu i na Sašence.....-)

22. dub 2013