
53 / 161
Možná blbě napsané, ale chápeš mě určitě 😀...mám už mateřskou demenci 😀...ale to, že je krásná je bezdebat!
21. dub 2013
Máte krásnou holčičku Ali, a koláž se ti moc povedla 🙂
21. dub 2013
...dospělačka...hezoučká...vidím tu změnu i na Sašence.....-)
22. dub 2013
je čím dál krásnější 😵