icon
63 / 161
I panence jsme uháčkovali čepulku
avatar

...krásná...tebe svrbí ručičky, viď?

14. kvě 2013
avatar

😀 jsi proste skvela 🙂

14. kvě 2013
avatar

@johanka33 Právěže Janí,nějak to nadčení opadává 😀Ale museli jsme udělat ještě botičky 🙂ale Nellinka si pak poručila něco lehšího,takže háčku zdar 🙂🙂🙂

15. kvě 2013
avatar

@rebeca321 no ty jsi geniální! škoda, že já tohle neumim!

17. kvě 2013