icon
65 / 161
Naše slavná trojka....
avatar

...MODELKY, BEZ DEBAT!!!!!!!!!!!!!!!

18. kvě 2013
avatar

Alí co to má Nelli za tepláčky?Vypadají moc pěkně🙂

19. kvě 2013
avatar

Pecka🙂Holky jsou super "oháklé"🙂 Aspoň vidím "na živo" smile tepláčky🙂 Už je máme zaplacené, tak snad tenhle týden dorazí, vypdají skvěle🙂 Vzala jsem tu vel. 120, tak snad nebudou moc veliké, ale Kája není žádnej drobek, tak snad sednou🙂

19. kvě 2013