
68 / 161
Dorazili,ale s těžkým srdíčkem je vracíme zpátky,nenazujeme přes nárt...fnuk,fnuk
rebeca321
autor@beruskaveruska Hlavně takové neutrální,hodili by se ke všemu
26. kvě 2013
@rebeca321 my taky bojujeme s vysokým nártem tonje někdy mazec ☹
26. kvě 2013
ty jsou nádherný 🙂 škoda, že malé nejsou ☹