
51 / 161
Figúrky doporučuji pro holčičky co milujou Mickyho klubík......
jéé ty jsou super, kde se daj sehnat? .-)
26. kvě 2013
rebeca321
autor@monako3
@iwettina Jsou hlavně dost veliké,krásne http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=66236752&tab=1 ,cena je vyšší,ale kolikrát jen jedna malá figúrka v Pompu stojí 100,-i více.Určitě holky běžte do toho,u nás jsou využité na 100%,máme je už sca měsíc doma 🙂
26. kvě 2013
ty jo bomba, řekla bych, že cena je přijatelná 🙂 vzhledem k počtu figurek.
U nás si hraje s malikýma figurkama z vajíčk typu kinder, ale tohle by ji bavilo ještě víc.
26. kvě 2013
Náš Kubík mickyho taky miluje a není holčička 😀...odkud jsou?