
69 / 161
ne,že na mě s tím kabátkem zapomeneš,je krásnej🙂Tos šila flees čepičku?
26. kvě 2013
Tyjo, ten je nádhernej! Co to je za značku?
26. kvě 2013
frajerkaaaaa🙂
26. kvě 2013
Boží kabátek na krásné princezně 🙂
26. kvě 2013
můžu se zeptat co je to za čepičku? Ta je boží🙂 I kabátek...
26. kvě 2013
Ali ta tvoje Nellinka je prostě úžasná, já ji žeru!!! Kočenka krásná!!
26. kvě 2013
To je kočka velká 🙂