icon
69 / 161
avatar

To je kočka velká 🙂

26. kvě 2013
avatar

ne,že na mě s tím kabátkem zapomeneš,je krásnej🙂Tos šila flees čepičku?

26. kvě 2013
avatar

Tyjo, ten je nádhernej! Co to je za značku?

26. kvě 2013
avatar

frajerkaaaaa🙂

26. kvě 2013
avatar

Boží kabátek na krásné princezně 🙂

26. kvě 2013
avatar

můžu se zeptat co je to za čepičku? Ta je boží🙂 I kabátek...

26. kvě 2013
avatar

Ali ta tvoje Nellinka je prostě úžasná, já ji žeru!!! Kočenka krásná!!

26. kvě 2013
avatar

@kkristal kristy Alča ho minule sehnala na MMB a je z CA,scháněla jsem ho pro obě holky a marně,je nádhernej,tak už ho mám od zimy u Alči zamluvený🙂

27. kvě 2013
avatar

@radka_b to se nedivím, je neutrální a strašně moooc slušivý. jestli na něj narazím, koupím 🙂

27. kvě 2013
avatar

@radka_b Radí čepulka je od Pinkie

27. kvě 2013
avatar

@jzizala Je to Pinkie

27. kvě 2013