icon
88 / 161
avatar

no slusi to kocence ,jak se na dovci libilo ? ja nikdy v bulharsku nebyla ,jake to tam je ???

10. črc 2013
avatar

Odkud máte prosím ten krásnej šáteček s Minnie?? 🙂

13. srp 2013
avatar

@everytimes Je taky s MMb a je to Topolino nová kolekce

14. srp 2013
avatar

@rebeca321 Moc děkuju 🙂

14. srp 2013
avatar

tak šátek máme stejný a pončo taky.🙂)

18. srp 2013
avatar

@gabcos To pončo je krásny,ale mohli jsme vzít větší...

18. srp 2013