
88 / 161
Odkud máte prosím ten krásnej šáteček s Minnie?? 🙂
13. srp 2013
rebeca321
autor@everytimes Je taky s MMb a je to Topolino nová kolekce
14. srp 2013
@rebeca321 Moc děkuju 🙂
14. srp 2013
tak šátek máme stejný a pončo taky.🙂)
18. srp 2013

Odkud máte prosím ten krásnej šáteček s Minnie?? 🙂
@everytimes Je taky s MMb a je to Topolino nová kolekce
@rebeca321 Moc děkuju 🙂
tak šátek máme stejný a pončo taky.🙂)
no slusi to kocence ,jak se na dovci libilo ? ja nikdy v bulharsku nebyla ,jake to tam je ???