
129 / 161
lasicky
jo jo nakupuji, ale nikde sem je neviděla a moje nellinka jak viděla tu tvojí tak hned že by chtěla takový botky. mrknu na MMB ale teď v zimě asi neseženu.
9. pro 2013
11. pro 2013
děkuji moc, potřebujem velikost 28, jestli se dělají. zkusím paní napsat.
11. pro 2013
Prosím odkud ma nellinka ty adidasky?