
145 / 161
@bajca.klom i my ji máme a je bombová 🙂 Zara 😉
17. říj 2013
Zara jo? tak to bude ranec 🙂
17. říj 2013
...houpačková .-)
17. říj 2013
rebeca321
autor@bajca.klom Ano,je od Zary,je spíše na podzim jaro 😀 Spokojenost 🙂
17. říj 2013
Moc jí to sluší prdelce. 🙂
17. říj 2013
je nádherná 🙂
18. říj 2013
rebeca321
autor@bajca.klom Nene,650,- i s poštovným
18. říj 2013
@rebeca321 tak to je vcelku sympatická cena 🙂
18. říj 2013
dokonalá bunda, mohu se zeptat, odkud je? 🙂