icon
146 / 161
avatar

krááásny kočárek 🙂

11. pro 2013
avatar

prosím, má Nellinka flees čepičku nebo jiný materiál? Přesně takovou pro Sárinku už dlouho marně sháním ☹

11. pro 2013
avatar

@kimby Je to taky čepulka od Pinkie a je moc příjemná,spíše podzimní 🙂

11. pro 2013
avatar

Jakou mate velikost 3-6 let ? Ja ji vzala Beatce a ted koukam ,ze ji mate vlastne taky 🙂

3. únor 2014
avatar

@lucyda Ano,3-6 let,máme od nich už třětí a spokojenost 🙂

3. únor 2014
avatar

@rebeca321 no my mame tu mekkouckou tmave ruzovou s kytkou a tuhle pro Beu a takovou jarni s neon kytkou pro Saru a tahle na starsich holcickach vypada moc dobre 🙂

4. únor 2014