icon
7 / 14
K usínání.....Už objednáno....
avatar

prosim poslala by jsi mi na to odkaz..

9. lis 2010
avatar

Taky máme objednáno,tak jsem zvědavá🙂

11. lis 2010
avatar

Copak to je? Svítící želvička?

13. lis 2010
avatar

@jitkaj. Ano a je to lampička,v reále jsem jí neviděla,ale hodně o ní slyšela,tak jsem zvědavá🙂na obrázku to vypadá dobře.....🙂

13. lis 2010
avatar

@marhulinka To já taky,snád nebudem sklamané🙂

13. lis 2010
avatar

Máme a je super, teda mořskou želvičku🙂

19. lis 2010
avatar

Taky budeme kupovat.

19. lis 2010
avatar

@benjik
@marhulinka Tedkom jsem objevila jinou a řěkla bych,že je lepší protože i hraje hudbu......takže jí určitě nellince objednám.....a tuhle dám někomu jinýmu pod stromeček..... tady je adresa http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37274284&tab=1

23. lis 2010
avatar

@rebeca321 dííííky za tip

23. lis 2010
avatar

@rebeca321 díky,ta vypadá o dost líp.

23. lis 2010
avatar

@benjik Hlavně to i hraje,co ty prcky naše bude zajímat o hodně víc🙂

23. lis 2010
avatar

@rebeca321 Naše Nela to stejně bude chtít hlavně rozebrat.🙂

23. lis 2010
avatar

Můžu se zeptat jak jste byli spokojení s želvičkou...přemýšlím nad ní, ale neznám nikoho, kdo by měl zkušenost.

4. zář 2011
avatar

@luckar Pravdu říct,čekala jsem od ní více,to už je lepší usínáček od Fisher Price,s tím spinkáme ještě tedkom v 18 měsíci🙂

4. zář 2011
avatar

@rebeca321 díky...já právě váhám, ale dají se pořídit už kolem 300,- tak uvidíme

5. zář 2011