
7 / 14
K usínání.....Už objednáno....
Taky máme objednáno,tak jsem zvědavá🙂
11. lis 2010
Copak to je? Svítící želvička?
13. lis 2010
rebeca321
autor@marhulinka To já taky,snád nebudem sklamané🙂
13. lis 2010
Máme a je super, teda mořskou želvičku🙂
19. lis 2010
Taky budeme kupovat.
19. lis 2010
rebeca321
autor@benjik
@marhulinka Tedkom jsem objevila jinou a řěkla bych,že je lepší protože i hraje hudbu......takže jí určitě nellince objednám.....a tuhle dám někomu jinýmu pod stromeček..... tady je adresa http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37274284&tab=1
23. lis 2010
@rebeca321 dííííky za tip
23. lis 2010
Můžu se zeptat jak jste byli spokojení s želvičkou...přemýšlím nad ní, ale neznám nikoho, kdo by měl zkušenost.
4. zář 2011
prosim poslala by jsi mi na to odkaz..