3-dny jsme nekakali.Bříško nás bolískovalo.Tak jsem udělala vývar z vloček,přecedila,dala Nellince do mlíčka a to byla nadílka!!!!Jupííííííííí!!!!!Moooooc se nám ulevilo.Děkujem naší hodný paní dr.za radu!!!!
rebeca321
autorOpravdu to pomáhá!!!!
10. kvě 2010
obyčejné vločky a co dokážou, to je super.. zapíšu si to do notýsku 🙂 třeba se mi to bude hodit 🙂