icon

Dneska jsme se poprvé převrátili!!!!

avatar

Gratulujeme🙂 A bylo to na bříško,nebo na zádíčka?🙂

6. črc 2010
avatar

Na zádička,teprve jsme v začátcích...sranda jí pozorovat🙂

6. črc 2010
avatar

Myslím si,že na to bříško to bude více pracný🙂

6. črc 2010
avatar

Nojo je to dřina,Kuba si ruku pokrčí a pak heká,že mu to nejde🙂

6. črc 2010