Dneska nám je přesně 5.měsíců.Ochutnali jsme poprvé mrkvičku a řeknu vám,nic moc.Maminka pevně doufá,že nám začne šmakovat....
rebeca321
autorTak dneska(vlastně druhej den)snědla Nelli púlku skleničky.Je pravdu,že to bylo něco jinýho než mlíčko......Luci musím k tobě pak na pár rad....pokecáme přez skypko🙂
17. črc 2010
Jéé tak už papkáte,tak já pak budu chodit na rady za tebou🙂
21. črc 2010
rebeca321
autorMěla jsem s toho strach,ale je šikulka,začíná jí to šmakovat......skouším rúzny zeleninky...zatím to byla mrkev...ta jí šmakuje,špenátek ten nic moc a dneska jsme skoušeli brambor,krutí masíčko a kukurici a taky namina.....Sranda jí pozorovat....
23. črc 2010
neboj,dej tomu čas