Maminky v kolika měsících ste začali dávat rohlíček????
Mezi 7-8 měsícem, Ale dávám ho jen občas, totálně ho napustí slinama a pak rozmačká. To pak můžu všechno hodit do pračky a malýho do vany. Ale radši nenechávej malou s rohlíkem bez dozoru, hodně se to v pusince lepí a malej se už jednou pěkně dávil.
11 měsíc
okolo 15,dlouho se s nim dusil....
Asi kolem jednoho roku...
Děkuju moc za radu holky🙂Zatím zůstanem u křupeček,ty nám moc šmakujou🙂Rohlíček jsem totižto včera skoušela a říkala si jestli to není brzo,ale Nellince moc chutnal,jenom utoho čvachtala🙂S tím dávením,to není jistě žádná legrace.Asi bych byla na dlouho vyškolená☹
já začla dávat od 6 měsíců
Ali já dávám malé od 7měsíce ale chleba je lepší rohlík se lepí na patro :D
dr mi říkala že třeba půl rohlíku mám malé dát tak od 8měsíce a at ji dávám věci s lepkem pomale tož dáváme pomale ;)
my už taky občas dáváme, to je potom bordýlek :D
v 11ti🙂))a predtim frcely kukuricne krupky....a ted uz i piskoty....jako za veeelikou odmenu🙂)