icon

Nellinka je veliký mazlítko,krásne se pritulý,dává dlouhý pusinky a delá krásne papááá......a u hudby tancuje.......kočička kouzelná...Milunkuju jí mocinky mooooc............

avatar

to je nádherný! 🙂

2. pro 2010
avatar

Ivy, souhlasím :o) Nellinka je kouzelná!

6. pro 2010
avatar

Velkáááá šikulka 🙂

11. pro 2010
avatar

no to je kočička, šikulka. My se taky už mazlíme a docela dost, vždycky se přitulý a pak dává pusy teda spíš se přisaje a odsaje ale hlady to není

23. pro 2010