Neskutečný, už 8.-měsíc před a 7.-za náma......každej říká,jak to strašně letí a je to opravdu tak.....
rebeca321
autorJuju,Nellince...ale do chození máme daleko Iwii,jěště ani nelezem.....pořád válime sudy a začali jsme se plazit a spíš posouvat do zadu,jako ráčci.-)
16. říj 2010
Hrozně rychle to letí...Nelinka už je velká slečna krásná 🙂 Zachvilku jí bude rok...neskutečný 🙂
16. říj 2010
no teda to letí, už je dneska Nikče 8měsíců, to už ti za chvilinku začne chodit 🙂