Tak jsme se nakonec taky dočkali,Nellince se dneska vykloubal první zoubeček......dával si pěkně na čas......
super,dal si teda na čas vid?🙂
nici už má 4 zoubky,čekáme na další🙂))
Gratulujeme k prvnímu zoubku.-)
@marhulinka děkujem🙂mám velikou radost🙂a už se nám klube další.....téééda a jak je na tom Kubíček????
@rebeca321 nás zoubky taky dlouho potrápily,vyklubala se jednička dole,tlačí se vedle a obě nahoře...tak slintáme a slintáme😀
@marhulinka Taky jsme začali s jedničkou dole a klube se vedle 🙂Hlavně at je to nějak moc nebolískuje🙂
no pane jo, tak to super, budeš mít šaty 🙂
Tak u vás si dal zoubeček na čas. Já jsem první objevila minulý týden v úterý a teď ve středu další, tak už máme dva bílé tesáky. U nás si zoubky zase nějak pospíšily 🙂
tak my byly včera u zubařky a prý si ještě počkáme🙂
Gratulujeme z zubákům 🙂
taky gratulujeme, my teprve taky jeden zoubek dole v 10 měsících
budeme na tom podobně, my také zatím nic🙂