V 8.-měsících máme 8,5kg,70cm....obvod hlavičky 45cm......
rebeca321
autorjejééj,opravdu🙂Téééda,no hold je to pořádnej chlapák,šikula🙂.-)🙂
11. lis 2010
V 8.-měsících máme 8,5kg,70cm....obvod hlavičky 45cm......
jejééj,opravdu🙂Téééda,no hold je to pořádnej chlapák,šikula🙂.-)🙂
Náš Kubula má dneska na 8měs. jen o cenťák víc,jináč vše stejně😀