icon
25 / 58
idylka
avatar

Je skvělé, že si rozumí 🙂 a ještě plní funkci zahřívací dečky 🙂

11. říj 2010
avatar
rennu
autor

@cara.m jojo, ale chlupáče musím pořád hlídat, jinak by malého omyl od hlavy k patě 🙂

11. říj 2010
avatar

to je super 🙂 že ho má tak rád 🙂 doufám, že naši chlupáči budou malého taky tak milovat. I když je asi nebudu moct nechat lehat vedle něj, protože jsou velcí a měla bych strach, že ho zalehnou, takže zahřívací dečky mít nebude :( Jak se k malému chová? Pozná že musí být opatrný?

11. říj 2010
avatar
rennu
autor

Má ho rád, při každé příležitosti ho chce olíznout, občas na něho chce sáhnout pacinkou, ale mám strach, přeci jen by ho mohl nechtěně škrábnout.....a bez dozoru je nenechávám, to je jasný....jen hlídá venku kočárek a vyjíždí na lidi, co se mihnou kolem, to je nepříjemné...

11. říj 2010
avatar

😀

11. říj 2010
avatar

Charles je super chůva 🙂

11. říj 2010
avatar

jé, tak to máte vyloženě rodinnou idylku 🙂.

11. říj 2010
avatar
rennu
autor

@kovalda no idylku jo, jsem ho prvně vzala do postele...malýho jako 😀

12. říj 2010