
25 / 58
idylka
to je super 🙂 že ho má tak rád 🙂 doufám, že naši chlupáči budou malého taky tak milovat. I když je asi nebudu moct nechat lehat vedle něj, protože jsou velcí a měla bych strach, že ho zalehnou, takže zahřívací dečky mít nebude :( Jak se k malému chová? Pozná že musí být opatrný?
11. říj 2010
rennu
autorMá ho rád, při každé příležitosti ho chce olíznout, občas na něho chce sáhnout pacinkou, ale mám strach, přeci jen by ho mohl nechtěně škrábnout.....a bez dozoru je nenechávám, to je jasný....jen hlídá venku kočárek a vyjíždí na lidi, co se mihnou kolem, to je nepříjemné...
11. říj 2010
😀
11. říj 2010
Charles je super chůva 🙂
11. říj 2010
jé, tak to máte vyloženě rodinnou idylku 🙂.
11. říj 2010
Je skvělé, že si rozumí 🙂 a ještě plní funkci zahřívací dečky 🙂