rennu
21. srp 2010
Honzíček
takhle jsem vypadal chvilku po narození

3 2

5

3


7

1

7

4

4

1

1

9

2

5

1

3


3

1 1

1 1

1 2

1 7

4

9

1 8

1 3


4

3

3

5

2

1 5

1

1

4 1



3 1

1

2 2

1

1

1

3

2


1 2

1 4

1 5

1

1 6

1 3

2

2

1 1


3 1
rennu
autorMoc děkujeme...další fotky dodáme 🙂
25. srp 2010
¨Máte nádhernýho sina moc gratuluju 🙂
25. srp 2010
Krásnej chlapeček a super fotečky!!!
28. srp 2010
opravdu překrásné dítě🙂
18. lis 2012
Juuu ten je krásnej!!! A těch vlásků 🙂