
50 / 58
no páni...ten má vlásků ... je moc krásnej 🙂
19. lis 2010
ty bláho, to už je mužskej 🙂
20. lis 2010
máme stejný křesílko,také se mu tam líbí,že?
8. led 2011

no páni...ten má vlásků ... je moc krásnej 🙂
ty bláho, to už je mužskej 🙂
máme stejný křesílko,také se mu tam líbí,že?
ten je vlasatej!!! 🙂