icon
50 / 58
avatar

ten je vlasatej!!! 🙂

19. lis 2010
avatar

no páni...ten má vlásků ... je moc krásnej 🙂

19. lis 2010
avatar

ty bláho, to už je mužskej 🙂

20. lis 2010
avatar

máme stejný křesílko,také se mu tam líbí,že?

8. led 2011
avatar

hele @rennu ...jestli ty nas nebalamutis...takovy krasny, spokojeny andilek...kde je ten krikloun o kterem nam vzdycky vypravis? 😀

9. únor 2011