
7 / 58
5 hodin jsem uz na svete
Téééda těch vlásků!! 🙂 Je nádherný 🙂
22. srp 2010
Je to vlasaty fesak 🙂 Moooc krasny, je videt, ze jste si dali zalezet 😉
22. srp 2010
jé ten je nádherný--)))
22. srp 2010
nádherné miminko!!!!
22. srp 2010
Krásně jste si ho upekli 🙂 Už má i takový dospělácký výraz 🙂
22. srp 2010
krásnej vlasáč!!! 🙂
30. srp 2010
koukám, že máš také pěkného vlasáče 🙂 ale je to fešák!!!!