
11 / 20
33+6 melounek
tady už vypadá větší 🙂
16. črc 2010
pěknej Honzíček 🙂
16. črc 2010
wow...pěkné bříško 🙂 jo, taky bych řekla, že záleží na úhlu, ze kterého to fotíš. ale pěkné 🙂
16. črc 2010
Hezké bříško 🙂
11. srp 2010

tady už vypadá větší 🙂
pěknej Honzíček 🙂
wow...pěkné bříško 🙂 jo, taky bych řekla, že záleží na úhlu, ze kterého to fotíš. ale pěkné 🙂
Hezké bříško 🙂
Bříšínko teda pěkný. A to ještě není konec. Já měla hrozně veliký břicho pokaždé. Pak když mi u malé praskla voda, myslela jsem, že vyplavím porodnici🙂