Tak už to máme za pár, ve čtvrtek nástup do nemocnice a v pátek císař.....pokud se teda Honzíček nebude chtít podívat na svět dřív 🙂
tak koukám, že nakonec jdete na císaře...tak to musí ten víkend klapnout.. 🙂 Lenka
13. srp 2010
Tak už to máme za pár, ve čtvrtek nástup do nemocnice a v pátek císař.....pokud se teda Honzíček nebude chtít podívat na svět dřív 🙂
tak koukám, že nakonec jdete na císaře...tak to musí ten víkend klapnout.. 🙂 Lenka
Tak to držím moc palečky 🙂