Už jsme doma z porodnice, jsem šťastná jak blecha, ale nebude to sranda....ale Honzíček za to stojí (a ted nemysím kolotoč kolem něho, ale stále trvající komplikace spojené s císařem.....
však jsem na VÁS myslela,jak se máte,jak ti je a jak se ti líbilo v porodnici? Když tak písni do IP
26. srp 2010
jsem si říkala, jestli už Vás nepustili, moc jsem na Vás myslela.. 🙂
26. srp 2010
určitě se to brzo zahojí,ale stojí to za to že jo--))