icon
1 / 1
avatar

Nemám PVC ale betonovou stěrku a neměnila bych

19. únor 2023
avatar
rickym
autor

@jana86m je to dobre omyvatelné?

19. únor 2023
avatar

@rickym ano,je. Kachličky jsem nechtěla, páč se ve spárech drží mastnota. A sklo nebo desku bych musela leštit. Takže vyhrála omyvatelná stěrka,která není náročná na údržbu

19. únor 2023
avatar
rickym
autor

@jana86m mrknu na to, děkuji

19. únor 2023
avatar

Máme v bytě lino už dvacet let a stále jako nové

19. únor 2023
avatar
rickym
autor

@stratford lino jako na zdi,za varnou desku?

19. únor 2023
avatar
19. únor 2023
avatar

Mám za indukcí a v pohodě.

20. únor 2023
avatar
rickym
autor

@lena.k moc hezký, odkud prosím? Řešili jste před nalepením, jak je pak obtížné sundat? Chtěla bych jen na dobu než se bude kuchyně předělávat (cca 5let). Dekuji

20. únor 2023
avatar

@rickym jsou to tyhle https://www.tapetynazed.cz/samolepici-ctverce/s... vzhledem k tomu, že se jedná o podlahové čtverce, tak na zdi drží špatně. Řešili jsme tedy spíš to, jak je tam udržet. Nakonec jsme koupili podle doporučení nějaké lepidlo a drží krásně. Pokud budeme sundávat, tak počítám, že to půjde dobře.

21. únor 2023