Teď mi přišla sms od ČP, o převzetí balíku do ruky, odesílatel Praha. Já si ale nic neobjednala, co to může být?
Nebo knížka z Alberta 🙂 mě jí poslali dneska 😀
29. říj 2015
Také mě napadlo zda jste někde neodpovidali v nějaké soutěži, že by to byla nějaká výhra.
29. říj 2015
to bude urcite ta knizka,prvni varku rozesilaji ted a dotisk do Vanoc))
29. říj 2015
ringlicka
autortak knížka z Alberta přišla, mají u mě plusové body 🙂
31. říj 2015
Nemate předplatné časopisu a nema prijit opicka???