
1 / 1
Navždy je mám v srdíčku i na ruce miláčky moje
pěkné 🙂 a moc pěkné písmo. Kdybych si měla nechat vytetovat mé 4 děti 🙂) tak by to byl jak seznam do školky 🙂))
27. lis 2012
Já bych taky chtěla, ale ještě nevím kam...
27. lis 2012
rkatka
autor@kettynka1234 paní mi řikala že tam mám místo ještě na 4 jméno
27. lis 2012
@rkatka Ale je to moc pěkné 🙂 A hlavně ještě jeno volné místo, co? 🙂
27. lis 2012
ja si necham dat datum narozeni, ale až nebudu kojit 🙂
28. lis 2012
Taky bych chtěla, jméno a datum narození. Přemýšlela jsem, že bych si to dala na nohu (nárt) ale ještě asi nemám tu správnou odvahu 🙂
28. lis 2012
Můžu se zeptat...bolelo to tam?? a kolik tě to stálo 🙂
7. led 2013
to je uzasny