V úterý byl zápis do školky. Teď čekat skoro 3 týdny na rozhodnutí jestli Theu vemou nebo ne
Jeé, a sledovali tam něco konkrétního třeba u dětí? Nás to čeká v pondělí a vůbec nevím co mám čekat.
@wergina ne ne ne nic jen jsme vypsala příhlášku a to bylo vše ale co slyším tak v každé školce je to jiné.
Vzali Vás? 🙂
@melca Ahojky tak nás vzali sláva
@rkatka Tak to je super 🙂
Jeé, a sledovali tam něco konkrétního třeba u dětí? Nás to čeká v pondělí a vůbec nevím co mám čekat.