icon

V úterý byl zápis do školky. Teď čekat skoro 3 týdny na rozhodnutí jestli Theu vemou nebo ne

avatar

Jeé, a sledovali tam něco konkrétního třeba u dětí? Nás to čeká v pondělí a vůbec nevím co mám čekat.

27. dub 2012
avatar
rkatka
autor

@wergina ne ne ne nic jen jsme vypsala příhlášku a to bylo vše ale co slyším tak v každé školce je to jiné.

29. dub 2012
avatar

Vzali Vás? 🙂

23. kvě 2012
avatar
rkatka
autor

@melca Ahojky tak nás vzali sláva

25. kvě 2012
avatar

@rkatka Tak to je super 🙂

25. kvě 2012