icon
1 / 1
avatar

Skvelej, bajecnej!

7. kvě 2017
avatar

@werumka nemate realnou fotku?dekuji

8. kvě 2017
avatar

@rominek99 Někde určitě jo... Najdu a poslu nebo vyfotim, až bude možnost.

8. kvě 2017
avatar
8. kvě 2017
avatar
8. kvě 2017
avatar
8. kvě 2017
avatar
8. kvě 2017
avatar

@werumka tyjo vypadá parádně a kvalitně 🙂 , furt sleduji zda nebude někde sleva,máte ho přes eshop? moc díky 🙂

8. kvě 2017
avatar

@rominek99 Hele obcas je maji na www.rozbaleno.cz, taky jsem ho tam kupovala, chyběl tam nejaky cudlik na kolecku, což jsem v pohodě spravila (bylo to v popisu). A byl diky tomu skoro o tisicovku levnejsi 🙂 Ale bývají to casto věci z výstav. On je hlavne vysokém, takže v pohodě čtyř, pětiletá holka s ním bude jezdit.

8. kvě 2017
avatar

@werumka dceři budou 4, má kočárek právě nízký, je tam klasická rukojet, jj, na rozbleno koukám, nedávno tam byl červený, akce o 15% je na slune.cz ale mají jenom pink, chtěla bych ten fialový 🙂

8. kvě 2017
avatar

@rominek99 Tahle rukojeť je výborná... Celkově je ten kočár vyšší, což je příjemný a jede hezky měkce. Taky jsem chtěla takový, který se dá složit jednoduse do placky, což tenhle jde. Jestli Te netlačí čas, tak bych ještě počkala, jestli se v akci objeví. Stojí za to 🙂

8. kvě 2017
avatar

@werumka moc děkuji za info a fotky, mám čas do srpna, tak to budu sledovat 🙂

8. kvě 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@werumka ahoj,tak to dopadne asi na ten růžový....fialový se asi už nevyrábí...a skladem nikde není....růžový mi vycházi v kašpárku na 1890...asi do nej půjdu i když se mi více líbil fialový

15. kvě 2017