Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  roofie
  15. črc 2017    Čtené 121x

  Jak jsme testovali sušenky Emco Biskiti

  Na úvod bych ráda poděkovala za možnost sušenky otestovat. Moc mě potěšila zpráva, že jsem mezi vybranými maminkami.

  Výrobky Emco máme doma rádi. Já mám ráda křupavé mysli a ovesné kaše. Všichni se pak rádi zakousneme do ovesných sušenek Mysli na zdraví (nejlepší jsou čokoládové a kokosové. Biskiti jsem do testování neznala.


  Obal zaujme určitě skoro každé dítko. Rodiče „půjdou“ spíše než po hravých obličejích po složení. Sušenky neobsahují palmový olej, jsou bez umělých barviv a konzervantů.
  Biskiti jsme nosili na výlety, měla jsem je jako „záchranu“ v kočárku pro případu hladu (ať už mého nebo u syna), nebo spolu s ovocem je syn svačil doma. Obal je pevný, po otevření se z něj sušenky nevysypávají. Žádná sušenka nebyla polámaná.


  Shodli jsme se, že více nám chutnají ty s příchutí čokoláda a kokos (jsme prostě čokoládoví), i když kokos tam nebyl moc cítit. Lískový oříšek a med nejsou špatné (dokonce nám přijdou i sladší než čokoládové), ale syna moc nezaujaly. V kombinaci např. s jablkem nebo banánem balíček sušenek opravdu zasytí. Což je perfektní, obzvlášť u syna, který má zrovna období „jsem kyselina“ a sní vše, na co přijde. Sušenky budeme určitě dál kupovat, jako „mlska“ na fotbalových zápasech budou super!


  Jediné, co bych vytkla, je až příliš pevný obal. Syn sušenky sám nerozdělal. Ale ono to je vlastně dobře, alespoň na ně nebude chodit 😎