To je krásný, kde jste vzali inspiraci? Ze bych zaukolovala tatínka
19. bře 2018
Taky se přidám 😊
19. bře 2018
Taky máme. 😊
19. bře 2018
to je suprový,od kdy tak doporučujete?
19. bře 2018
A kde jste sehnali všechny ty veci?
19. bře 2018
děkuju za super tip..přemýšlím nad dárkem k 1.narozeninám,i tady jsem se ptala na tipy,ale náš drobek si s hračkami málokdy hraje,proto často zvažuji,co pořídím..tohle mě nadchlo,řeknu švagrovi,ten je moc šikovnej.
20. bře 2018
už sem švagříkovi psala..bývá dost vytížený(ne vždy spolehlivý),ale snad sem zabrnkala na tenkou strunu,když sem ho požádala o vyhotovení dárku k 1.nar. jeho jediného synovečka..
20. bře 2018


Ježiš to je krásný😊