Holky prosím, od kdy pít maliník? Dnes jsem si ho koupila, jsem ve 33tt tak jestli to není brzy? Děkuji
myslím, že od 36. tydne..
18. únor 2017
Na co to je dobré prosím ? 😇
18. únor 2017
Od 36tt😉
18. únor 2017
ruzenka07
autorDěkuji 😘 😇
18. únor 2017
Od 36tt