icon

Holky prosím, od kdy pít maliník? Dnes jsem si ho koupila, jsem ve 33tt tak jestli to není brzy? Děkuji

avatar

Od 36tt

18. únor 2017
avatar

myslím, že od 36. tydne..

18. únor 2017
avatar

Na co to je dobré prosím ? 😇

18. únor 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Od 36tt😉

18. únor 2017
avatar

Děkuji 😘 😇

18. únor 2017