Holky, Vy co máte zkušenosti s objednáváním z Wish,chtěla jsem se zeptat, jestli se za každou věc platí poštovné zvlášť? Děkuji

Ano a i když objednatel stejnou věc třeba třikrát tak je každé bude účtováno poštovné 😉
27. únor 2017
Ano a to mě právě na tom štvalo, že když jsem chtěla třeba 3 ks stejného zboží, tak přišly 3 balíčky a za každý bylo zvlášt poštovné. To je zas pak lepší Aliexpres, že jsou tam věci bez poštovného a vyjde to levněji.
27. únor 2017
ruzenka07
autor
27. únor 2017
Ano, protoze kazda vec je od jineho prodejce