Dneska celkem 33 dní v nemocnici. Kolik dnů tady ještě budu?! :-/
Je mi smutno za tebe...☹.....DRŽ SE MONI !!!!.....Posílám hoooooooooooooodněěěěěěěěěěě sil.....🙂
26. zář 2010
Taky mám v pátek nástup do nemocnice,ale je n na 3 dny ani si nedovedu představit být tam měsíc ,moc přeju aby ti už bylo líp a mohla si jít domů.Držím palce
26. zář 2010
ruzenkas
autorCítím se docela dobře, už jsem si tady zvykla 😀 Uvidíme jak zítra krev. Já už to měla dobré a opět mi to vylítlo ☹ Děkuji za podporu
26. zář 2010
@ruzenkas beruško drž se, dej té mrše už pořádně do huby, vím o čem mluvím... nad náma přece potvora nemůže vyhrát 😉
26. zář 2010
Růženko moc na tebe myslím...drž se tam a přeju ať si zase brzo doma mezi svýma ono se pak v rodinném kruhu vše líp zvládá 😉 Držím palce !!
30. zář 2010
Držím palce at tě pustí brzy!!!
30. zář 2010
to je mi líto ☹ Jak se cítíš?