Dneska jsme se manželem domluvili, že necháme moje tělíčko dva roky odpočívat od těch chemických pomocníků a pak se začneme snažit 🙂
Moni, tak si hlavně pořádně odpočiň, protože potom až příjde miminko, tak to bude pořádnej zápřah, ale krásný zápřah, viď? 🙂
@boruwki Jo, to já odpočívám pořád 😀 pořád si říkám: "jsi nemocná, tak si to můžeš dovolit" a když příjdu za kolegama, kam jsem chodila na brigádu, tak ti mi ještě k mému názoru přikyvují, takže odpočívám. No, ale najdou se lidi, kterým se mé odpočívání moc nelíbí 😀😀 Jo, bude to krásný, jestli to všechno přežiju a miminko taky, tak to bude zázrak a prostě nádhera 🙂
přeji vám moc štěstíčka ať jsi v pořádku a zdravá a ať se brzy dočkáš vašeho vytouženého miminka
Děkujeme, uvidíme, ale už brzy uvidíme, jak na tom jsem 🙂
Dva roky? To je docela dlouhá doba bez antikoncepce.....třeba se vám zadaří dříve 🙂)