Per aspera ad astra
Nevěděla jsem jaká slova útěchy napsat, proto jsem zvolila alespoň latinské
přísloví...
Ani v nejmenším si neumím představit, kolik bolesti, úzkosti a zoufalství
jsi musela prožít. Máš můj obdiv a přeji Ti mnoho štěstí.
22. zář 2010
Potius sero quam numquam 😉
Jsou-li, Tebou výše zmiňované, hvězdy jakousi metaforou pro děťátko, pak Ti, Moniko, moc přeji, aby cesta za hvězdami byla co nejméně trnitá. 🙂