10ti buněčný a 6ti buněčný bojovníčky...2.KET
tak tfuj tfuj tfuj ať to vyjde
19. říj 2010
moc vám to přeju, nevím jaký to je tohle prožívat. Moc vás obdivuju.
19. říj 2010
já bych asi neměla síly a vzdala bych to. A žena pozná když se něco děje takže to určo vyjde
19. říj 2010
a kdy vám je zavedli?
19. říj 2010
to bude dlouhé čekání a pak bude ještě delší do porodu
19. říj 2010
je to krásné čekání
20. říj 2010
No kde se touláš ženo??? Kdy se na tebe (do tebe) ti bojovníčci vrhnou??? Netoulej se a pojd "domů"😉