9.Den od KET.Nervičky pracujou a co bobánci??Jsou tam?Kéž by do třetice alespoň jeden zbyl
neboj bude
26. říj 2010
teď to určitě vyjde, držím všechny pestičky a kdy si můžeš udělat test?
27. říj 2010
9.Den od KET.Nervičky pracujou a co bobánci??Jsou tam?Kéž by do třetice alespoň jeden zbyl
neboj bude
teď to určitě vyjde, držím všechny pestičky a kdy si můžeš udělat test?
držím palečky.....