icon

9.Den od KET.Nervičky pracujou a co bobánci??Jsou tam?Kéž by do třetice alespoň jeden zbyl

avatar

držím palečky.....

26. říj 2010
avatar
rvasata
autor

@blanka988 Děkuju moc za držení palečků

26. říj 2010
avatar

neboj bude

26. říj 2010
avatar

teď to určitě vyjde, držím všechny pestičky a kdy si můžeš udělat test?

27. říj 2010
avatar
rvasata
autor

@mirorad Ahojda,tak teoreticky bych asi mohla už i teďka,ale já nebudu testovat..počkám až na ten 14 den na krev.to jdu v pondělí

27. říj 2010