Uzasne 🙏
14. zář 2021
Ještě by to chtělo asi zamakat na sebevědomí, protože 31kg je ku*va pořádnej kus cesty, klobouk dolů!!!! 😍😍
14. zář 2021
bomba 😉 gratulujuu
14. zář 2021
Mně to nepřijde hodně času na 31 kg, ale správně rozložené. Skvělá práce 👏. Ať se daří 🍀
14. zář 2021
Ty jo klobouk dolu, jste uzasna.Taky mam obdobi operaci a stravovacich výkyvů a kila dolu nejdou
14. zář 2021
jsi skvělá!gratuluji
14. zář 2021
Super, vypadáš krásně 😍… Já po prvním porodu se dostala zhruba za stejnou dobu do formy, ale pak jsem otěhotněla a teď to nějak nechce ☹
14. zář 2021
Nádherná žena 😍 a proměna skvělá, spokojenost z tebe vyzařuje, buď na ni hrdá a nesnižuj, co jsi dokázala! 🍀
14. zář 2021
Wow...náhodou super. Krásná baba 🤩
14. zář 2021
31 kg je ti malo? Jsi nadherna, a neskutečně dobra!
14. zář 2021

Super.Tsky bych zhruba takovou váhu potřebovala sundat,ale mám slabou vůli.Vydrzim max měsíc a jede se nanovo 🙄