icon

Maminky potřebovala bych prosím poradit. V práci jsem ve zkušební době. Naskytla se mi lepší práce a chtěla bych dát výpověd'. Plátí to, že ve zkušební době můžu skončit ze dne na den, bez 2-měsíční výpovědní lhůty? Děkuji za odpovědi. Přeji příjemný poslední den v roce.

avatar

Jj platí,že můžeš odejít kdykoliv bez udání důvodu

31. pro 2018
avatar

Ano můžeš skončit okamžitě

31. pro 2018
avatar

Ano je to tak a ani nemusis udavat důvod

31. pro 2018
avatar

@klko udávat důvod nemusí ani tak🙂

31. pro 2018
avatar

@meganx sorry tak je to tak i z druhe str

31. pro 2018